Centīsies piesaistīt jaunu speciālistu – ģimenes ārstu rezidentu

Pašvaldība saņēmusi satrauktus jautājumus no iedzīvotājiem, kuri ir ģimenes ārstes Zandas Zaueres pacienti – tā kā no 15. novembra Nacionālais veselības dienests pārtrauks līgumu ar ārsti, pacientiem jāizvēlas cits ģimenes ārsts, taču to izdarīt ir sarežģīti, jo pārējiem Kuldīgas novadā strādājošajiem ģimenes ārstiem jau ir daudz pacientu.

Meklējot risinājumu šai situācijai, pašvaldības vadība ir tikusies ar Nacionālā veselības dienesta Kurzemes nodaļas vadītāju Anitu Zolmani, lai pārrunātu, kā pašvaldība var palīdzēt. A. Zolmane skaidro, ka atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem, pārtraucot līgumu ar Z. Zaueri, šīs ārstes pacienti 15. novembrī tiks atreģistrētin un viņiem būs jāizvēlas cits ģimenes ārsts. Nacionālā veselības dienesta Kurzemes nodaļa nosūtījusi novadā strādājošajiem ģimenes ārstiem vēstuli ar lūgumu būt atsaucīgiem un neatteikt Dr. Zaueres pacientiem, kuri izsaka vēlmi pārreģistrēties. A. Zolmane uzsver – ir saprotams, ka ģimenes ārstiem jau ir ļoti daudz darba, taču, ja pacienta dzīvesvieta ir tajā pašā novadā, kur ārsta prakse, atteikt pacientam nedrīkst – to nosaka Ministru kabineta noteikumi.

A. Zolmane atgādina, ka pārreģistrējoties jāaizpilda anketa. To var izdarīt, personīgi apmeklējot ārsta praksi, vai arī elektroniski vietnē https://www.eveseliba.gov.lv/ . Arī elektroniskas aizpildīšanas gadījumā noteikti jāsazinās ar izvēlēto ģimenes ārstu telefoniski vai e-pastā.   

Pašvaldība sadarbībā Rūtas Eglītes ģimenes ārsta praksi ir uzsākusi jauna ģimenes ārsta meklējumus, cerot piesaistīt jaunu speciālistu – ģimenes ārstu rezidentu. Pašvaldība jaunajam ārstam ir gatava nodrošināt dzīvokli un sniegt citu nepieciešamo atbalstu prakses darbības uzsākšanai.

Kuldīgas novadā strādājošo ģimenes ārstu kontaktinformācija

I. ANDERSONES ĀRSTA PRAKSE, SIA, Dr. Ināra Andersone. Tālr. 63322401, ārsta prakse Kuldīgā.

Āboliņš Mārtiņš – ģimenes ārsta un internista prakse, Dr. Mārtiņš Āboliņš. E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr. 63331205, ārsta prakse Skrundā, Skrundas pagastā, Raņķu pagastā, Nīkrāces pagastā, Rudbāržu pagastā

Laimas Jansones ārsta prakse, SIA, Dr. Laima Jansone. Tālr.  63326147, ārsta prakse Kuldīgā, Pelču pagastā.

Būmeistere Lija – ģimenes ārsta prakse, Dr. Lija Būmeistere. Tālr. 26307853, ārsta prakse Alsungas pagastā, Gudenieku pagastā

Cakule Gita – ģimenes ārsta prakse, Dr. Gita Cakule. Tālr. 63326147, ārsta prakse Kuldīgā, Rumbas pagastā, Rendas pagastā.

RŪTAS EGLĪTES ĢIMENES ĀRSTA PRAKSE, SIA, Dr. Rūta Eglīte. Tālr. 63323623, ārsta prakse  Kuldīgā.

Zaigas Rones ģimenes ārsta prakse, SIA, Dr. Zaiga Rone. Tālr. 63323623, ārsta prakse Kuldīgā.

Klauga Jolanta – ģimenes ārsta prakse, Dr. Jolanta Klauga. Tālr. 63323623, ārsta prakse Kuldīgā.

L.LAGZDIŅAS ĀRSTA PRAKSE, SIA, Dr. Līga Lagzdiņa. Tālr. 63322401, ārsta prakse Kuldīgā, Laidu pagastā, Padures pagastā.

Sarmītes Opmanes ģimenes ārsta prakse, SIA, Dr. Sarmīte Opmane. Tālr. 26487442, ārsta prakse Kuldīgā.

Ostašova Māra – ģimenes ārsta prakse, Dr. Māra Ostašova. Tālr. 63331205, ārsta prakse Skrundā, Skrundas pagastā, Nīkrāces pagastā, Raņķu pagastā, Rudbāržu pagastā.

Pūpola Linda – ģimenes ārsta un pediatra prakse, Dr.  Linda Pūpola. Tālr. 63350408, ārsta prakse Kuldīgā.

Pūpols Aigars – ģimenes ārsta prakse, Dr. Aigars Pūpols. Tālr. 63323623. Ārsta prakse Kuldīgā, Īvandes pagastā.

Skābarde Andra – ģimenes ārsta un pediatra prakse, Dr. Andra Skābarde. Tālr.  63350407, ārsta prakse Kuldīgā.

Dr. Rutas Vinteres prakse, SIA, Dr. Ruta Vintere. Tālr. 63331602, ārsta prakse Skrundā, Skrundas pagastā, Nīkrāces pagastā, Raņķu pagastā, Rudbāržu pagastā.

Zīle Inese – ģimenes ārsta prakse, Dr. Inese Zīle. Tālr. 63322172, ārsta prakse Vārmes pagastā, Kabiles pagastā, Turlavas pagastā.

Zdanovska Gundega – ģimenes ārsta prakse, Dr. Gundega Zdanovska. Tālr. 63361112, ārsta prakse Alsungas pagastā, Gudenieku pagastā.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
 • Obligāts>Ojārs

  Kāpēc ne,ja iegūs jaunu licenci(potēsies) un noslēgs līgumu.

  08.11.2021 20:20:27
 • Ojārs

  Ko daktere Zauere ir tādu ļaunu nodarījusi, ka ar viņu tiks lauzts līgums? Vai bez līguma nevar turpināt ārstēt?

  08.11.2021 15:15:46
 • Eva

  Interesanti vai A.Zolmane ir sazvanījusies ar visām ģimenes ārsta praksēm un pa informējusi par rakstā minēto? Es šobrīd esmu saņēmusi tikai atteikumus ar pamatojumu, ka pacientu skaits jau ir liels. Pagaidām izskatās, ka no 15.novembra palikšu bez ģimenes ārsta.

  08.11.2021 13:13:44