Nevalstiskās organizācijas aicina uz mācībām

Kuldīgas novada biedrība „Mobilais izglītības centrs”, īstenojot projektu „Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novada NVO sadarbības veidošana”, aicina NVO pārstāvjus uz mācībām un forumu.

Biedrība „Mobilais izglītības centrs” veiksmīgi piedalījusies projektu konkursā „Iesaisties Kurzemē” un saņēmusi finansiālu atbalstu, tāpēc tiek īstenotas aktivitātes:

  • mācības nevalstisko organizāciju pārstāvjiem „NVO biedru kompetences paaugstināšana” – projektu sagatavošana un vadīšana, darbs datorprogrammās „Excel”, „Word” un „PowerPoint”, prezentēšanas, diskusiju un argumentēšanas prasmes, grāmatvedība un dokumentu pārvaldība/lietvedība. Mācības notiks sestdienās, Pilsētas laukumā 2, Kuldīgā, no 9.30 līdz 15.30. Nodarbību datumi: 13., 20., 27. septembris, 18., 25. oktobris, 8. novembris.
  • NVO forums 31. oktobrī 11.00 Mārtiņzālē, Kuldīgā.

Biedrību/nodibinājumapārstāvji līdz 4. septembrim aicināti pieteikties mācībās, sūtot pieteikuma anketu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Anketu elektroniski varat saņemt, nosūtot vēstuli uz norādīto e-pastu vai arī lejupielādēt.

Plašāka informāciju, zvanot pa tālruni 26542280. Projekta rezultātā tiks izstrādāta NVO stratēģija Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadam 2014 – 2019. Projekts tiek īstenots ar LR Kultūras ministrijas un „Kurzemes NVO atbalsta centra” finansiālu atbalstu.

Pieteikuma anketa

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav