No Kuldīgas novada pašvaldības darbiniekiem vakcinācijas procesu pilnībā pabeiguši un uzsākuši 90.1 %

No visiem Kuldīgas novada pašvaldības darbiniekiem, aptverot domes deputātus, pašvaldības administrāciju, iestādes, aģentūras, kapitālsabiedrības, kā arī pagaidu algotos darbiniekus, pilnībā pabeiguši vai uzsākuši vakcinēšanās procesu pret Covid-19 ir 90.1% darbinieku.

Jau šobrīd simtprocentīgi vakcinējušies visi Kuldīgas novada domes deputāti, visi Vārmes pamatskolas pedagogi, Kuldīgas novada muzeja un Kuldīgas novada tūrisma attīstības centra darbinieki.

Vairākās iestādēs un aģentūrās – Kuldīgas kultūras centrā, Kuldīgas Attīstības aģentūrā, Skrundas kultūras namā, Skrundas pirmsskolas izglītības iestādē “Liepziediņš”, Skrundas veselības un sociālās aprūpes centrā un vairākās citās – vakcinācija ir gandrīz simtprocentīga. Vakcinēti ir arī visi Skrundas veselības un sociālās aprūpes centra klienti.

No visiem Kuldīgas novada izglītības iestāžu darbiniekiem – pedagogiem un tehniskajiem darbiniekiem – vakcināciju pilnībā pabeiguši vai iesākuši vakcinācijas procesu 91.3 %.

No visiem kapitālsabiedrību darbiniekiem, ieskaitot tehniskos darbiniekus, vakcināciju uz 21. oktobri jau pilnībā pabeiguši vai iesākuši vakcinācijas procesu 86%, taču divas trešdaļas no vēl nevakcinētajiem plāno drīzumā uzsākt vakcinācijas procesu. No kapitālsabiedrībām gandrīz simtprocentīgi vakcināciju pabeiguši SIA “Kuldīgas siltumtīkli” un SIA “Kuldīgas ūdens” darbinieki.

14. oktobrī, kad Saeima apstiprināja prasību visiem valsts un pašvaldību darbiniekiem līdz  15. novembrim būt vakcinētiem pret Covid-19, vakcinācijas procesu sākuši nebija 388 darbinieki. Pēc nedēļas, 21. oktobrī, situācija ir būtiski uzlabojusies – 131 darbinieks ir uzsācis vakcināciju, bet vēl 72 cilvēki plāno uzsākt vakcināciju.

Situācija mainās katru dienu, jo darbinieki maina domas par labu vakcinācijai un nolemj vakcinēties pret Covid-19.

Aicinām visus iedzīvotājus, kuri vēl nav vakcinējušies pret Covid-19, lai pasargātu sevi un citus no smagas saslimšanas, izmantot iespējas vakcinēties:

 • Sestdien, 23.oktobrī, no 10.00 līdz 17.00 izbraukuma vakcinācijas punktā Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, Dzirnavu ielā 13, Kuldīgā (bez iepriekšējas pieteikšanās);
 • Kuldīgas slimnīcas vakcinācijas kabinetā Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, Dzirnavu ielā 13, Kuldīgā (tikai ar iepriekšēju pieteikšanos interneta vietnē WWW.MANAVAKCINA.LV vai zvanot pa tālruni 8989);
 • Vakcīnai var pieteikties arī pie sava ģimenes ārsta, ja ģimenes ārsta prakse to nodrošina.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
 • Obligāts

  Būtu ļoti jauki ja tiktu publicētas potenciāli vakantās darba vietas lai laikus aizstātu antivakseru radīto darbinieku trūkumu.

  23.10.2021 15:15:32
 • Anda

  Labdien! Kur var iepazīties ar vakancēm Kuldīgas novada bērnudārzos un skolās?

  23.10.2021 10:10:26