FC “Nikers” cīnīsies Latvijas telpu futbola virslīgā

nikers
Foto: Kārlis Komarovskis

30. septembrī Kuldīgā, restorānā “Jēkaba Sēta”, norisinājās Kuldīgas telpu futbola kluba FC “Nikers” pirmssezonas pasākums, kurā kuldīdznieki prezentēja vienību cīņai Latvijas telpu futbola virslīgā. Pēc 12 gadu pauzes Kuldīgas novadā atkal būs sporta komanda, kas startē Latvijas čempionāta augstākajā līgā. Pēdējo reizi kuldīdznieki 2009. gadā varēja atbalstīt SK “ELVI/Kuldīga” volejbola komandu.

2021./2022. gada Latvijas telpu futbola virslīgas sezonā startēs desmit vienības – FK “Raba”, TKF Rēzekne, FK “Nikars”, Jēkabpils “Lūši”/Ošukalns, SK “Kangaross”, FC “Petrow”/Jelgava, TFK Salaspils, FK Nīca/”OtankiMill”, BFC Daugavpils un mūsu FC “Nikers”.

Komandas vadītājs Zigmunds Dvarons iezīmēja, ka komanda ir gatava parādīt labu sniegumu: “Esam pieņēmuši šo izaicinājumu piedalīties Latvijas telpu futbola virslīgā. Cīnīsimies un centīsimies nostartēt pēc iespējas labāk. Paldies visiem, kuri mums seko un tur par mums īkšķus! Lai veiksmīgi varētu nostartēt, tas mums ir ļoti svarīgi.”

Par komandas galveno treneri ir iecelts Andris Krišjānis, kurš prezentācijas pasākumā ieskicēja arī sastāva aprises, uzsverot, ka komandas kodolu veidos vietējie Kuldīgas novada futbolisti, kā arī tiks piesaistīti spēlētāji no Sabiles un Talsiem.

Turnīrs notiks divos riņķos, un katra komanda aizvadīs deviņas mājas spēles un deviņus izbraukuma dueļus. Kuldīdznieku mājas spēles norisināsies Kuldīgas sporta hallē, Piltenes ielā 25.

Komanda darbosies “zaļajā” drošības līmenī, kas nozīmē, ka mačus klātienē varēs apmeklēt tās personas, kas ir pabeigušas vakcinācijas kursu vai arī var uzrādīt pārslimošanas sertifikātu. FC “Nikers” ir parūpējušies arī par vairākiem pārsteigumiem, lai skatītājiem mājas spēles padarītu daudz interesantākas. Tikmēr pārējie līdzjutēji dueļus varēs vērot kluba “Facebook” lapā, turklāt mačiem būs arī komentētāji – Ričards Vēvers un Niklāvs Dvarons.

Komanda ir pateicīga vairākiem sponsoriem par finansiālo atbalstu. FC “Nikers” ģenerālsponsors šogad būs SIA IMK. Lielu atbalstu sniegs Kuldīgas novada pašvaldība – Kuldīgas novada domes deputāti 30. Septembra sēdē atbalstīja biedrības “Es par futbolu” lūgumu un piešķīta pašvaldības līdzfinansējumu 5000 eiro apmērā FC “Nikers” dalībai Latvijas futbola federācijas telpu futbola virslīgā. Tāpat atbalstu komandai sniegs Kuldīgas novada sporta skola, būvfirma “Genus”, “Rietumu nafta”, alus darītava “Duna”, “Venden” ūdens, “Jēkaba sēta”, bet par ekipējumu rūpēsies “Teamsport.lv”.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav