Septembrī Kuldīgas slimnīcā sagaidīts 400.mazulis

slimnica

Dienā, kad iestājās astronomiskais rudens – 22.septembrī, Kuldīgas slimnīcā tika sagaidīts šī gada 400.bērniņš – Kristians. Puisītis, piedzimstot svēra 2,780 kg un bija 53 garš.  Sagaidīt viņu palīdzēja vecmāte Zane Japeniņa

Kuldīgas slimnīcas 2021.gada 400.bērniņš Kristians piedzimis kuldīdznieku Viestura un Kristīnes Lukševicu ģimenē. Lukševicu ģimene no SIA Kuldīgas slimnīcas valdes priekšsēdētāja Agra Rozenfelda saņēma sirsnīgus sveicienus ar dēla piedzimšanu.  Viņš mazajam Kristianam vēlēja spēku, prieku un veiksmi visai dzīvei!

Mazulis no Kuldīgas slimnīcas dāvanā saņēma grāmatu “Pasakas pirms miedziņa”, pirmos zābaciņus un  dažas noderīgas lietas brīvajiem brīžiem!

Brālīti mājās sagaidīja sešgadīgā māsa un trīsgadīgais brālis. Abi tikšanās brīdi mājās gaidīja ar nepacietību, jo apsveikumā bija sagatavojuši zīmējumu, kurā redzama mamma ar mazo brālīti slimnīcā.

Kā pastāstīja māmiņa Kristīne, tad ir sanācis ļoti interesanti, jo visi viņas bērni, kā bēbīši ir saņēmuši papildus uzmanību  – meitiņa Katrīna tikusi pie intervijas, saņemot  Kuldīgas novada pašvaldības dāvāto sudraba karotīti, brālītis Kristofers piedzimis tieši Ziemassvētkos, kad laikraksts “Kurzemnieks” rakstījis par “Bēbīšu bumu” Kuldīgas slimnīcas dzemdību nodaļā,  un tagad pārsteigums abiem vecākiem bijis liels, kad nu arī Kristians ir kļuvis slavens, kā 400. bērniņš!

Māmiņām un tētiem, kuri ģimenes pieaugumu vēl tikai gaida, Kristiana, Kristofera un Katrīnas māmiņa iesaka izbaudīt bērniņa gaidīšanas laiku! Tam pievienojas arī Kuldīgas slimnīca un līdz ar vecākiem priecājas par mazuļiem, kuri par savu dzimšanas vietu varēs saukt Kuldīgu.

Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļas personāls rūpējas par  katru jaundzimušo un visi kopā  gaidām 500. mazuli.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav