Plaša atsaucība “Lielajā Talkā”

PII “Ābelīte” grupiņa “Ezīši”

Aprīlī Kuldīgas novada pašvaldība aicināja iedzīvotājus piedalīties Vislatvijas sakopšanas akcijā “Lielā Talka”. Iedzīvotāji bija atsaucīgi – pilsētas un pagastu teritorijās tika sakopts ap 50 talkai pieteikto vietu.

Kopā tika izsniegti 1340 lielie atkritumu maisi, bet talkotāji bija izmantojuši arī savus maisus. Talkotāju “atradumu” klāstā bija dažādi lielgabarīta atkritumi matrači, gultas, klozetodi, duškabīnes, izlietnes, krēsli, 137 automašīnu riepas, bērnu rati un dažāda veida un izmēra spaiņi.

Tāpat apkārtējās vides sakopšanā aktīvi piedalījās pagastu pārvalžu darbinieki, kā arī Kuldīgas novada pašvaldības iestādes. Piemēram, Kuldīgas novada sporta skolas kolektīvs sakopa Melnās Kolkas, Meistaru ielas un Krauļu priežu apkārtni, turpretim pirmsskolas izglītības iestādes “Ābelīte” grupiņa “Ezīši” satīrīja teritoriju Jelgavas ielā. Jaunie censoņi kopā ar pedagoģēm pielasīja 15 atkritumu maisus. Kuldīgas novada bāriņtiesas kolektīvs talkoja, izejot Padures pagastā ceļu līdz Tigavas dīķim. Pirmo gadu Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs attīrīja no atkritumiem Alekšupītes gultnes posmu no Māras dīķa līdz pat ietekai Ventā.

Kuldīgas novada pašvaldības vides speciāliste Dace Jansone uzsver, ka ir liels gandarījums par iedzīvotāju atsaucību, īpaši pašreizējos apstākļos, kad iedzīvotāji talkoja vienatnē, divatā vai ģimenes lokā. Paldies visiem, kas pielika savu roku, lai Kuldīgas novads būtu tīrāks un zaļāks!

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav