Autostāvvietu karte pilsētas viesiem

Tuvojoties brīvdienām un zinot, ka lidojošās zivis un skaistā Kuldīgas vecpilsēta ir iecienīts tūrisma galamērķis Latvijas iedzīvotājiem, pat ja nekādi pasākumi nenotiek, Kuldīgas novada pašvaldība aicina pilsētas viesiem pirms brauciena uz Kuldīgu aplūkot autostāvvietu karti, lai atrastu vietu savai automašīnai.

Iedzīvotāji pašvaldībai sūdzas par to, ka brīvdienās Stendes ielā, kas atrodas tuvu senajam ķieģeļu tiltam un Ventas rumbai, tiek novietots tik daudz automašīnu, ka ir grūti izbraukt, ceļu satiksmes dalībniekiem veidojot nepatīkamas situācijas. Tāpēc vēršam uzmanību, ka spēkratus ērti ir novietot arī citviet pilsētā – tā kā Kuldīgas vēsturiskais centrs ir ļoti kompakts, nokļūšana līdz galamērķim ar kājām neprasīs daudz laika. Autostāvvietas atzīmētas Google kartē, kā arī šai ziņai pievienotajā attēlā.

Tāpat vēršam uzmanību, ka vairākās vietās pilsētā ir izveidotas laika stāvvietas, kurās jānorāda stāvēšanas uzsākšanas laiks, uz priekšējā paneļa novietojot “pulkstenīti” vai papīra lapiņu. Laika stāvvietas Kuldīgā atrodas pie veikala “Drogas” (Liepājas iela 44–46), Baznīcas ielā pie Domes un viesnīcas “Metropole” (Baznīcas iela 1, 7, 9, 11), Pasta ielā 5, pie Kuldīgas Galvenās bibliotēkas un 1905. gada ielā (1905. gada iela 1-6), pie automazgātuves “Puto” (Sūru iela 3), pie veikala “Mego” (Dzintaru iela 14), pie Kuldīgas slimnīcas (Aizputes iela 22), pie bērnudārza “Cīrulītis” (Pļavas iela 11), pie veikala “Saules ieleja” (Dzirnavu iela 18), pie topošā Mākslas klastera (Kalpaka ielā 4) un pie kafejnīcas “Pīlādzītis” (Stendes iela 2A).

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Andris

    Un vietējie iedzīvotāji var šauties nost,jo iebraucējiem viens pīpis kā nomest stāvlaukumā savu auto,vai nevar tomēr pastiprināti uzraudzīt mazos stāvlaukums,saliek krustām šķērsām ka ne iekšā ne ārā tikt.kad jālabo segums tad redz iekšpagalms,kad pasākumi tad redz publiskais stāvlaukums. FUI

    09.05.2021 16:16:58