Kuldīgas pusmaratonā ar 1. numuru skries Kristaps Bērziņš

„Kuldīgas pusmaratona trase ir līdzena, līdz ar to pietiekami ātra, lai uzrādītu labu rezultātu. Ja laika apstākļi nebūs ļoti karsti, var mēģināt uzstādīt personīgo rekordu. Tā kā trase vijas pa Kuldīgu, skrējēji var apskatīt skaisto Kuldīgas arhitektūru,” saka kuldīdznieks, talantīgais skrējējs Kristaps Bērziņš, kurš Kuldīgas pusmaratonā skries ar 1.numuru un būs viens no līderiem.

9. Kuldīgas pusmaratons, kas reizē ir arī skriešanas seriāla „Skrien Latvija” 5. posms, notiks 9. augustā.

K.Bērziņš apņēmies piedalīties visos septiņos „Skrien Latvija” posmos. Pēc pirmajiem trīs posmiem, kas notikuši Rēzeknē, Rīgā un Ventspilī, K.Bērziņš kopvērtējumā ieņem 1. vietu! Turklāt Ventspilī uzstādīts personīgais rekords, laiks – 1:10:49. Šo sestdien, 12. jūlijā, sportists piedalīsies Jelgavas nakts pusmaratonā. „Esmu trenējies un jūtos labi, ceru uzrādīt labu rezultātu,” saka K.Bērziņš.

Karstajā laikā K.Bērziņš trenējas no rītiem vai vakaros, kas saules svelme ir mazāka. Skrienot netiek aizmirsts par ūdens dzeršanu. „Pirms sacensībām ūdens daudz jādzer gan iepriekšējā dienā, gan pirms starta, gan skrējiena laikā, gan pēc tam. Tas svarīgi, lai organisms labi justos, un nerastos veselības problēmas,” uzsver K.Bērziņš.

Pieteikšanās Kuldīgas pusmaratonam: www.kuldigas-pusmaratons.lv, www.skrienlatvija.lv, www.sportlat.lv, kā arī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā (tālr.: 27842624, 63321942). Vasarā darba laiks Kuldīgas vieglatlētikas manēžā ir no plkst. 8.00 – 17.00, sestdienās un svētdienās sporta bāze ir slēgta. Pieteikties sacensībām var arī sporta kompleksā Kalna ielā 6, katru dienu no 8.00 – 20.00, arī brīvdienās.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Un

    Un Inga Bērziņš ar kuru numuru?

    11.07.2014 11:11:35