Vēl mēnesi var pieteikties konkursam „Skaistākā lauku saimniecība 2014”

Vēl tikai mēnesi skaisti iekārtotu un sakoptu zemnieku saimniecību īpašnieki aicināti pieteikties konkursam „Skaistākā lauku saimniecība 2014”.

Konkursā aicināts pieteikties ikviens zemnieku saimniecības īpašnieks, kurš veic lauksaimniecisko darbību un ir izveidojis skaistu, sakoptu lauku sētu. Šogad konkursā zemnieku saimniecības var pieteikt arī citi – šo saimniecību īpašnieku radi, draugi, paziņas, kaimiņi vai sadarbības partneri. Lai pieteiktos, jāsūta zemnieku saimniecības nosaukums, saimnieka vārds, uzvārds, adrese un kontakti, kā arī pieteicēja vārds, uzvārds un kontakti uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz šī gada 30. jūlijam. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums zvanīt Laumai Ozoliņai pa tālruni 6 7006105.

Konkursa „Skaistākā lauku saimniecība 2014” uzvarētājs balvā no „Food Union" saņems apmaksātu braucienu divām personām uz Berlīnes Zaļo nedēļu – pasaules lielāko starptautisko pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības izstādi 2015. gada 16. – 25. janvārī, kā arī citas vērtīgas dāvanas no „Food Union" un žurnāla „IEVAS Māja". Visi konkursa finālisti tiks aicināti uz svinīgo apbalvošanu īpašā pieņemšanā pie Valsts prezidenta.

Konkursā tiks vērtēts gan saimniecības tēls, sākot no ceļa rādītāja un izpļauta grāvja līdz pagalmā lepni paceltam karogam, gan to, kā saimniekošana sadzīvo ar koptu dārzu. Īpaša uzmanība tiks pievērsta latviešu tradicionālo un kultūrvēsturisko elementu saglabāšanai, kā arī jaunām, neparastām idejām, atradumiem un risinājumiem. Par konkursa dalībniekiem tiks stāstīts žurnālā „IEVAS Māja", „IEVA" un „Ievas Dārzs". Detalizēts konkursa nolikums atrodams: www.manizurnali.lv.

Pašlaik vislielāko interesi piedalīties ir izrādījuši Vidzemes reģiona saimniecības no Burtnieku, Mazsalacas, Ērgļu, Kocēnu, Ogres un Ikšķiles novadiem, kā arī no Kurzemes reģiona Kuldīgas, Kandavas un Tukuma novadiem.

Pieteikties konkursam var līdz šī gada 30. jūlijam, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Konkursu organizē piena pārstrādes uzņēmums „Food Union" un žurnāls „IEVAS Māja".