Koptreniņi – lielisks veids kā sagatavoties Kuldīgas pusmaratonam

Ikviens skriešanas entuziasts aicināts pievienoties koptreniņiem, lai labāk sagatavotos Kuldīgas pusmaratonam 9. augustā.

Pulcēšanās koptreniņiem katru ceturtdienu plkst. 19.00 pie Kuldīgas vieglatlētikas manēžas Dzirnavu ielā 13. Vakar skrējēji izmēģināja Kuldīgas pusmaratona trasi, skrienot divus apļus. Viena apļa garums ir 5,3 km.

Trase vijas pa Kuldīgas ielām. Starts – Pilsētas estrādē. Tālāk sportisti skrien līdz Pētera ielai un tad līdz Ventspils ielai. No Ventspils ielas līdz Akmeņu ielai, tad pa Kaļķu ielu, atkal Ventspils ielu, Alunāna, 1905. gada, Torņa un Liepājas ielu līdz tā sauktajam „Vējiņam”. Tālāk trase ved pa Ēdoles, Nomales, Parka un Piltenes ielu, kur pie volejbola smilšu laukuma sportisti apgriežas un skrien atpakaļ pa Piltenes ielu, tad pa Grants ielu uz finišu Pilsētas estrādē, tieši uz estrādes skatuves. Tie sportisti, kuri vēl nedodas uz finišu, turpina skriet gar estrādi virzienā uz Pētera ielu, dodoties nākamajā aplī.

Koptreniņus vada pieredzes bagātais skrējējs, ultramaratonists Arvīds Šefanovskis sadarbībā ar sponsoru „NIKE”. A.Šefanovskis var palīdzēt katram skrējējam izstrādāt individuālu treniņu plānu, lai labāk sagatavotos sacensībām.

Sacensību organizatorei Sailai Jansonei prieks, ka treniņos uzradušies jauni skrējēji, un nu jau skrējienā dodas ap 20 cilvēku. Koptreniņos regulāri piedalās vairāki skriešanas kluba „Katrīna” biedri – Inga Heidemane, Santa Millere, Ģirts un Evita Vēveri, Ilze Stukule, Inese Astaševska, Ginta Ivanovska, Māra Laube, Saila Jansone u.c.

9.Kuldīgas pusmaratonā būs šādas distances: tautas skrējiens (5,27 km), „NIKE” skrējiens (10,5 km), pusmaratons (21,097 km) un SEB bērnu skrējiens (300 m).

Atgādinām, ka reģistrēties Kuldīgas pusmaratonam par visizdevīgāko cenu var tikai līdz 9. jūlijam. Pieteikšanās www.kuldigas-pusmaratons.lv, www.skrienlatvija.lv, www.sportlat.lv, kā arī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā (tālr.: 27842624, 63321942). Vasarā darba laiks Kuldīgas vieglatlētikas manēžā ir no plkst. 8.00 – 17.00, sestdienās un svētdienās sporta bāze ir slēgta. Pieteikties sacensībām var arī sporta kompleksā Kalna ielā 6, katru dienu no 8.00 – 20.00, arī brīvdienās.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav