Kuldīgas florbola klubam nekas neapstājas – puiši individuāli uztur sevi formā un slīpē meistarību

florbols
Publicitātes foto.

Kuldīgas florbola kluba paspārnē ikdienā ir vairāk nekā 100 novada florbolisti. Komandas galvenais treneris Ivo Solomahins stāsta, kā sarežģītajos apstākļos klubs cenšas nodrošināt treniņprocesu.

“Pagājušajā nedēļā puišiem individuāli bija uzdots izturības skrējiens. Bija noteikts kilometru skaits, kas jāizpilda. Nebija svarīgi, vai puiši to noskrien vienā mēģinājumā vai vairākos. Visiem pēc tam bija jāatskaitās, atsūtot man ekrānuzņēmumus no skriešanas aplikācijas,” stāsta I. Solomahins. “Šonedēļ puišiem jāpilda spēka vingrinājumi – pumpēšanās un pietupieni. Šeit nosacījums ir tāds, ka kādā no reizēm obligāti jāiziet ārā no mājas un jāuzfilmē desmit sekunžu garš video.”

Sporta klubs savā “Facebook” lapā publicējis vairākus video, kuros komandas spēlētāji radoši izrāda savu meistarību. Tajos vērojama žonglēšana ne tikai ar florbola bumbiņu, bet arī ar tualetes papīra ruļļiem. Tāpat ar bumbiņu tiek apspēlēti dažādi šķēršļi un parādīta spēlētāju roku veiklība. I. Solomahins atzīst, ka šie video publicēti ar humora piesitienu: “Gribējām saviem sekotājiem parādīt, ka turpinām trenēties individuāli, un likt viņiem arī pasmaidīt. Kur nu katrs pašlaik atrodas – lauku mājā, pie vecākiem, vecvecākiem, bet gandrīz visiem līdzi ir nūja ar bumbiņu. Var noprast, ka arī viņiem kļūst garlaicīgi, taču pozitīvais ir tas, ka puiši viens ar otru uztur ciešu saikni un sazvanās,” iezīmē galvenais treneris.

Lielākā daļa sporta līgu savas sezonas ir beigušas vai pārtraukušas. Arī Kuldīgas florbola klubs gaida turpmāko virzību. “Neviens nezinām, vai spēles vēl vispār notiks. Pašlaik sezonas laikā ieguldītais darbs apstājies, tāpēc būtu ļoti sāpīgi, ja tā aprausies. Uzturam sevi formā, bet vēlētos lielāku skaidrību. Iet atvaļinājumā vai turpināt nopietni trenēties,” pauž I. Solomahins

“Ir grūti trenēties attālināti. Piemēram, basketbolā vismaz vienatnē vari aiziet stadionā izpildīt metienus, bet mums tas nav iespējams. Kad visi esam vienkopus, varu novērot nepilnības. Varam kopā pārrunāt kombinācijas. Puiši viens ar otru treniņos runā, jokojas, rodas stiprs komandas gars. Protams, arī šiem apstākļiem ir savi plusi – puišiem tas ir izaicinājums, kā rast iespēju šajos apstākļos trenēties, kā arī sevi motivēt darbam,” pārdomās dalās florbola speciālists.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav