Kuldīgas novada pašvaldība un tās iestādes iedzīvotājus apkalpos attālināti

dome
Publicitātes foto.

Lai veiktu maksimālus piesardzības pasākumus COVID-19 infekcijas izplatīšanās novēršanai, Kuldīgas novada pašvaldības administrācijā, iestādēs un aģentūrās no pirmdienas, 23. marta, pašvaldības pakalpojumi iedzīvotājiem tiek nodrošināti attālināti.

Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa izdevusi rīkojumu, ar kuru uzdod:

 1. Kuldīgas novada pašvaldības administrācijā nodrošināt apmeklētāju apkalpošanu attālināti, apmeklētājus nepieņemt klātienē, nodrošinot saziņu pa tālruni 63322469 vai www.kuldiga.lv norādītajiem tālruņiem, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai oficiālo elektronisko adresi, izmantojot www.latvija.lv vai atstājot iesniegumu pie pašvaldības ēkas Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, Kuldīgas novadā izvietotajā pastkastē.
 2. Kuldīgas novada domes pastāvīgo komiteju un komisiju darbu nodrošināt attālināti.
 3. Pagastu pārvaldēm nodrošināt apmeklētāju apkalpošanu attālināti, apmeklētājus nepieņemt klātienē, nodrošinot saziņu pa tālruņiem un e-pastiem, kas ir norādīti kā pagastu pārvaldes oficiālie e-pasti Kuldīgas novada pašvaldības mājas lapā www.kuldiga.lv vai atstājot iesniegumu pie pagasta pārvaldes ēkas izvietotajā pastkastē; Kases darbību pagastu pārvaldēs pārtraukt līdz ārkārtas situācijas beigām vai šī rīkojuma atcelšanas un pieņemt bezskaidras naudas maksājumus.
 4. Sociālajā dienestā nodrošināt apmeklētāju apkalpošanu attālināti, apmeklētājus nepieņemot klātienē, nodrošinot saziņu pa tālruņiem 63350107,vai 27020745,vai www.socialais.dienests.lv norādītajiem tālruņiem, rakstot uz e – pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai oficiālo elektronisko adresi, izmantojot www.latvija.lv vai atstājot iesniegumu pie Sociālā dienesta ēkas Dzirnavu ielā 9, Kuldīgā, Kuldīgas novadā, izvietotajā pastkastē vai pagastu pārvaldēs. Apsekošanas organizēt tikai situācijās, kad ir apdraudēta bērnu pamatvajadzību nodrošināšana, vai saņemtas ziņas par augstu vardarbības risku, kā arī gadījumos, kad pamatvajadzību nodrošināšana ir apdraudēta personām, kuras nespēj veikt savu pašaprūpi.
 5. Kuldīgas novada Bāriņtiesā nodrošināt apmeklētāju apkalpošanu attālināti, apmeklētājus nepieņemot klātienē, nodrošinot saziņu pa tālruni 63322233 vai 27840953, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai atstājot iesniegumu pie pašvaldības ēkas Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, Kuldīgas novadā izvietotajā pastkastē vai pie Bāriņtiesas durvīm izvietotajā pastkastē Baznīcas ielā 9, Kuldīgā, Kuldīgas novads, 2.stāvā. Kuldīgas novada Bāriņtiesas plānotās vai citu pašvaldību pieprasītās pārbaudes veikt pēc 2020. gada 14. aprīļa. Ārkārtējās situācijās, ja apdraudēta bērna veselība, dzīvība vai drošība, nodrošināt pārbaudes dzīvesvietās nekavējoties. Ārpus Bāriņtiesas darba laika un brīvdienās informēt par tiesību pārkāpumiem, apdraudējumiem un vardarbības gadījumiem pret bērniem vai personām ar ierobežotu rīcībspēju zvanīt Valsts policijai pa tālruni 110 vai pašvaldības policijai pa tālruni 28881288.
 6. Būvvaldē nodrošināt apmeklētāju apkalpošanu attālināti, apmeklētājus nepieņemot klātienē, būvniecības procesu nodrošinot elektroniski, izmantojot Būvniecības informācijas sistēmu /BIS/ vai nodrošinot saziņu pa tālruņiem 63321903; 63322339; 27020796; 29204416 vai www.kuldiga.lv norādītajiem tālruņiem, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai oficiālo elektronisko adresi, izmantojot www.latvija.lv vai atstājot iesniegumu pie pašvaldības ēkas Baznīcas ielā 1. Kuldīgā, Kuldīgas novadā izvietotajā pastkastē. Būvvaldei turpināt pieņemt būvju pieņemšanas ekspluatācijā procesu un būvju apsekošanu dabā.
 7. Izglītības nodaļā nodrošināt apmeklētāju apkalpošanu attālināti, apmeklētājus nepieņemot klātienē, nodrošinot saziņu pa tālruni 63350076; 63322238 vai 27020934, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai atstājot iesniegumu pie pašvaldības ēkas Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, Kuldīgas novadā izvietotajā pastkastē,vai pie Izglītības nodaļas durvīm izvietotajā pastkastē Baznīcas ielā 9, Kuldīgā, Kuldīgas novads, 2.stāvā.
 8. Dzimtsarakstu nodaļā nodrošināt apmeklētāju apkalpošanu attālināti, apmeklētājus nepieņemot klātienē, nodrošinot saziņu pa tālruni 63323845 vai 27020765, vai www.kuldiga.lv norādītajiem tālruņiem, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai oficiālo elektronisko adresi, izmantojot www.latvija.lv vai atstājot iesniegumu pie pašvaldības ēkas Baznīcas ielā 1. Kuldīgā, Kuldīgas novadā izvietotajā pastkastē. Dzimšanas vai miršanas fakta reģistrāciju klātienē veikt, ierobežojot klātesošo personu skaitu. Izvērtēt iespēju laulību ceremoniju pārcelt pēc 2020. gada 14. aprīļa vai, ja tas iespējams, ceremonijā nodrošināt iespējami mazāko klātesošo personu skaitu.
 9. Nekustamo īpašumu nodaļai nodrošināt apmeklētāju apkalpošanu attālināti, apmeklētājus nepieņemot klātienē, nodrošinot saziņu pa tālruni 25708771, 63370005 vai 63350637, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,vai oficiālo elektronisko adresi, izmantojot www.latvija.lv vai atstājot iesniegumu pie pašvaldības ēkas Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, Kuldīgas novadā izvietotajā pastkastē,vai pie Nekustamo nodaļas izvietotajā pastkastē Pilsētas laukums 2, Kuldīgā, Kuldīgas novads, 1.stāvā (blakus SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” klientu apkalpošanas centram).
 10. Kuldīgas attīstības aģentūrā nodrošināt apmeklētāju apkalpošanu attālināti, apmeklētājus nepieņemot klātienē, nodrošinot saziņu pa tālruni 63350641, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai atstājot iesniegumu ēkas Pilsētas laukumā 3, Kuldīgā, Kuldīgas novadā pastkastē.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
 • Šim rakstam komentāru nav