Pašvaldības policija uzteic iedzīvotājus par aktīvo saziņu

Kuldīgas novada pašvaldības policija, policija, Kuldīga, Whatsapp
Foto: Kārlis Komarovskis

Kuldīgas novada pašvaldības policija pateicas iedzīvotājiem par aktīvo sadarbību, ziņojot par dažādiem likumpārkāpumiem “WhatsApp” aplikācijā. Pašvaldības policijas priekšnieks Kaspars Šabāns iezīmē, ka no brīža, kad iedzīvotāji aicināti informēt patruļu šajā aplikācijā, saņemti neskaitāmi ziņojumi.

Regulāri tiek ziņots par neatļauti novietotām automašīnām, alkohola reibumā esošām personām, nepilngadīgām personām, kuras smēķē. Iedzīvotāji aktīvi informē arī par mežā izgāztiem atkritumiem, klaiņojošiem suņiem un kaķiem, nesakoptiem īpašumiem, huligānismu, agresīviem autovadītājiem, kā arī par sabiedriskās kārtības traucēšanu – skaļu mūziku un sadzīviskiem strīdiem.

Policija uzteic to, ka iedzīvotāji ne tikai ziņo par likumpārkāpumiem, bet arī apraksta situāciju un pievieno fotoattēlus, kas lieti noder, lai vainīgos sauktu pie atbildības. “Tas, ka iedzīvotāji sūta arī fotoattēlus un videomateriālus, dod mums iespēju ne tikai nekavējoties reaģēt, bet arī fiksēt likumpārkāpumus,” stāsta K. Šabāns. 

Kuldīgas novada pašvaldības policija atgādina, ka iedzīvotāji par jebkādiem likumpārkāpumiem var ziņot pašvaldības policijas patruļai, zvanot pa tālruni 28881288 vai sūtot ziņu/attēlus “WhatsApp” aplikācijā. Anonimitāte garantēta.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav