Tiek kaldināta 9.Kuldīgas pusmaratona īpašā medaļa

Kuldīgas pusmaratona dalībnieki, kuri noskrien 21 km garo distanci, kopš sacensību pirmsākuma 2006. gadā saņem īpaši kaldinātu medaļu.

Arī šis gads nebūs izņēmums. Mākslinieki sadarbībā ar sacensību organizatori Sailu Jansoni rada idejas, kuras tiek iestrādātas Kuldīgas pusmaratona medaļā.

Unikāls dizains, kas raksturo Kuldīgas sajūtu un sportisko garu rotā jau astoņas medaļas, kuras var apskatīt sacensību mājas lapā internetā www.kuldigas-pusmaratons.lv sadaļā „Arhīvs”.

Medaļās mākslinieciski attēlots Kuldīgas lepnums – masīvais velvju tilts pār Ventu, Kuldīgas ielām raksturīgais apaļais bruģis, skaistās laternas, vēsturiskais rātsnams un Katrīnas moku rats. Vēl medaļu grezno gads, kad noticis pusmaratons un stilizēts skrējējs, kas akcentē Kuldīgas pusmaratona būtību – trase vijas pa pilsētas skaistākajām vietām un ikvienam sportistam sacensību laikā ir iespēja izjust tikai Kuldīgai raksturīgo skaistumu un atmosfēru.

Lai saglabātu intrigu, 9. Kuldīgas pusmaratona medaļas dizains netiek atklāts.

Jāpiebilst, ka ir vairāki desmiti cilvēku, kuri piedalījušies visos Kuldīgas pusmaratonos un godam pieveikuši 21 km garo distanci. Starp viņiem ir arī Kuldīgas pusmaratona idejas aizsācējs, Kuldīgas slimnīcas vadītājs, bijušais veselības ministrs Ivars Eglītis. Viņa medaļu kolekcijā ir arī pilns Kuldīgas pusmaratonu medaļu komplekts.

Atgādinām, ka Kuldīgas pusmaratons notiks 9. augustā. Ikviens interesents jau šodien dalību skrējienam var pieteikt un ar nolikumu iepazīties www.kuldigas-pusmaratons.lv. Pieteikties visizdevīgāk ir līdz 9. jūlijam, kad cenas ir viszemākās.

Sacensības organizē Kuldīgas novada sporta skola un Kuldīgas novada Dome.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav