Mārtiņsalā pacels Zilo karogu

Jau piekto gadu pēc kārtas Kuldīgas peldvietā „Mārtiņsala” plīvos Zilais karogs, ko svinīgi pacels 30. maijā 18.00.

Pasākumā apmeklētāji varēs piedalīties netradicionālā orientēšanās spēlē „Gold(r)ingen”, kā arī labā piektdienas atpūtas vakarā.

Arī šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, oficiālā peldsezona Mārtiņsalas peldētavā ilgs no 15. maija līdz 15. septembrim, pludmalē katru dienu no 10.00 līdz 22.00 strādās glābēji.

Sākoties peldsezonai, tiek atjaunots informatīvais stends, norādes, ģērbtuves, ar smiltīm papildināts volejbola laukums un zona pie gala laipas.

Latvijā šogad plīvos 15 Zilie karogi: divpadsmit no tiem peldvietās un trīs – jahtu ostās. Zilais karogs ir pasaulē populārākais tūrisma ekosertifikāts, kas ieguvis atpazīstamību gan iedzīvotāju un pašvaldību, gan vides institūciju vidū. Zilā karoga programma ir viena no piecām globālā Vides izglītības fonda (FEE International) programmām. Tā balstās uz 29 stingriem kritērijiem ūdens kvalitātes, vides pārvaldes, vides informācijas un izglītības, kā arī labiekārtojuma un servisa jomā. Latvijā FEE International pārstāv nodibinājums „Vides izglītības fonds”.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav