Putnudārza tenisa korts atvērts spēlētgribētājiem

tenisa korts
Foto: Pēteris Šneiders

Maijā tenisa entuziastus iepriecinājis Putnudārzā izveidotais tenisa korts, kas pieejams treniņiem un sacensībām. Putnudārza tenisa kortu izveidojusi biedrība “Goldingen tenisa parks” ar LEADER projekta (Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai) finansējumu 26999,99 eiro apmērā un Kuldīgas novada pašvaldības līdzfinansējumu – 3000 eiro.

Lai kortu varētu izmantot, ir jākļūst par kluba “Goldingen tenisa parks” biedru, samaksājot gada biedra naudu. “Spēlēt var ikviens, taču vienam no vienspēļu vai dubultspēļu tenisistiem jābūt kluba biedram, kurš spēles laikā uzņemas atbildību par kortu, lai tajā tiek spēlēts ar atbilstošiem apaviem, kas neatstāj melnas švīkas, nekas netiek sabojāts un piegružots. Vispiemērotākie būtu dažādiem zāles sporta veidiem paredzētie apavi. Lai iestātos biedrībā, nav nepieciešamas tenisa priekšzināšanas,” stāsta biedrības pārstāvis Aigars Zvingulis.

Katram no spēlētājiem pašam ir jānodrošina tenisa rakete un bumbiņas. Korts interesentiem ir atvērts katru dienu no 8.00 līdz 23.00. Pieejamos tenisa spēļu laikus un dienu kluba biedri saskaņo “Whatsapp” grupā. Kortu uzrauga pazīstamais spēkavīrs Māris Rozentāls. Viņš arī pieņem jauno kluba biedru pieteikumus.

Nākotnē tenisa laukumā biedrība plāno ieviest apgaismojumu, kā arī uzstādīt videonovērošanas kameras. Savukārt korta apkārtnē iecerēts izveidot spēļu laukumu bērniem, lai vecāku atvases tenisa spēles laikā arī būtu nodarbinātas. Korts paredzēts tikai pieaugušajiem, tomēr, ja kādam bērnam vai jaunietim vienspēlē vai dubultspēlē asistēs “Goldingen tenisa parks” biedrs, tad būs iespējams trenēties un spēlēt.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • exKuld

    Malači projekta realizētāji!

    30.03.2020 17:17:50
  • chris

    super!!

    08.05.2019 11:11:56