Nodrošina higiēnas pakalpojumu

higiena
Publicitātes foto.

Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests” kā ārpakalpojumu no pakalpojumu sniedzējiem pērk higiēnas pakalpojumu. Pakalpojums tiek sniegts, lai nodrošinātu personu vajadzību pēc personīgās higiēnas, veicinot personas (ģimenes) socializēšanos un integrāciju sabiedrībā. Sociālā dienesta pakalpojumu var saņemt personas, kurām sadzīves apstākļu vai nepietiekamo sociālo prasmju dēļ nav iespējams nodrošināt savu un ģimenes locekļu personisko higiēnu. Lai saņemtu higiēnas pakalpojumu, nepieciešams personas iesniegums. Tiesības saņemt pašvaldības finansētu pakalpojumu ir personām (ģimenēm), kurām, pamatojoties uz sociālā darbinieka atzinumu, sadzīves apstākļu dēļ nav iespējams nodrošināt savu un ģimenes locekļu personisko higiēnu.

     Higiēnas pakalpojumu Kuldīgā nodrošina:

  • Latvijas Sarkanā krusta Kurzemes komiteja Liepājas ielā 35. Higiēnas pakalpojumu šeit var saņemt darba dienās no 9.00 līdz 13.00. Dušas pakalpojuma cena Latvijas Sarkanā krusta Kuldīgas filiālē ir 2,13 eiro.
  • Kuldīgas Apvienotā metodistu baznīca Policijas ielā 8. Higiēnas pakalpojumu šeit var saņemt otrdienās no 10.00 līdz 16.30 un ceturtdienās no 12.00 līdz 19.00. Dušas pakalpojums šeit izmaksā vien 1,00 eiro. Kontaktpersona, ar kuru sazināties neskaidrību gadījumā: Anitra Dieziņa (25902888).

Vairāk par sociālajiem pakalpojumiem Kuldīgas novadā lasiet: https://socialais.kuldiga.lv/socialie-pakalpojumi/

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav