Aicina vecpilsētas iedzīvotājus sakārtot namu logus

Restaurācija, logi, vecpilsēta, Kuldīga

Kuldīgas restaurācijas centrs arī šogad aicina Kuldīgas vecpilsētas ēku un dzīvokļu iedzīvotājus, īpašniekus un apsaimniekotājus sakārtot sava nama logus. Ja jūs vēlaties bez maksas sakārtot sava īpašuma logus, laipni lūdzam iepriekš līdz 17. maijam pieteikties Kuldīgas restaurācijas centrā, Baznīcas ielā 30, darba laikā vai zvanot Jānim Mertenam pa tālruni 29604434.

Piektdien, 31. maijā, plkst. 15.00 restaurācijas centrā tiem iedzīvotājiem, kuri iepriekš būs pieteikušies, tiks rīkots praktisks pasākums “Logu regulārā apkope”. Tā laikā būs iespēja noslēgt sadarbības līgumu, noskatīties filmu par praktiski veicamajiem darbiem un uzdot sev interesējošos jautājumus. Centra restauratori stāstīs un praktiski rādīs iedzīvotājiem, kā un cik bieži jāveic logu rāmju apkope. Restaurators Jānis Mertens stāstīs par krāsu toņu izvēli, krāsām un materiāliem, kas būtu jālieto, lai logi ilgāk kalpotu. Iedzīvotāji paši varēs apgūt logu ieķitēšanu, jo vēsturiski Kuldīgā stikli nav bijuši stiprināti ar līstēm, šis vecpilsētai neatbilstošais paradums ieviests padomju laikos. Praktisko  darbu veikšanā iedzīvotājiem palīdzēs centra amatnieki.

Kuldīgas novada pašvaldība pasākumu atbalsta, piedāvājot izmantot darbu veikšanai nepieciešamos instrumentus, lineļļu rāmju gruntēšanai, ķiti un krāsas darbu paveikšanai bez maksas. Tādējādi šī būs reāla iespēja iedzīvotājiem pašiem bez maksas, izmantojot savu laiku un darbu, sakārtot sava nama logus. Turpmākai informācijai aicinām zvanīt Jānim Mertenam pa tālr. 29604434. 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav