Ar unikālu gaismas šovu izgaismos Ventas rumbu

rumbas
Foto: Inese Krone

Tikai divus vakarus – 15. un 16. martā – Kuldīgā ar unikālu gaismas šovu izgaismos platāko ūdenskritumu Eiropā – Ventas rumbu.

Ventas rumba viennozīmīgi ir viens no Kuldīgas pilsētas simboliem un lepnumiem. Vietējie iedzīvotāji zinājuši teikt, ka ūdenskritums esot bijis izgaismots arī agrāk, 1960. gados, toties kopš tā laika Ventas rumba palikusi tumsā, tāpēc vēl jo vairāk šī būs unikāla iespēja Kuldīgas iedzīvotājiem un viesiem apskatīt Ventas rumbu vēl neredzētā krāšņumā.

Ūdenskritums tiks izgaismots tikai divus vakarus, 15. un 16. martā, Kuldīgas restorānu nedēļas laikā, no plkst. 21.00 līdz 00.00, īpaši gaismas šovi paredzēti plkst. 21.00, 21.30, 22.00, 22.30, 23.00 un 23.30.

Tāpat gaismas instalācija būs skatāma arī uz Alekšupītes ūdenskrituma, kas atrodas turpat netālu no Kuldīgas senā tilta.

Paredzams, ka labākie Ventas rumbas gaismošanas skati būs vērojami no senā tilta un Ventas kreisā krasta.

Šis nudien solās būt ideāls brīvdienu komplekts: gūstiet garšas baudījumu kādā no 12 Kuldīgas restorānu nedēļas restorāniem un kafejnīcām un vērojiet nebijušu krāšņu šovu uz platākā ūdenskrituma Eiropā.

Iepazīties ar Kuldīgas restorānu nedēļas īpašajiem piedāvājumiem var tastekuldiga.lv.

Organizē Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs sadarbībā ar PxB kompāniju.