Ziemassvētku laiks Kuldīgā 2018!

ziemassvetki
Foto: Ieva Benefelde

Ar pirmo sniedziņu, tumsā zaigojošu gaismiņu spēlēm, gaišām domām un cerībām Kuldīgā sācies skaistais Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Ik gadu tiek ieguldīts liels radošs darbs, lai Kuldīgas svētku rota būtu atšķirīga un oriģināla. Jau pierastajiem svētku rotājumiem pievienojušies jauninājumi, bet kuldīdznieku un viesu pagājušajā gadā iemīļotajiem rūķu namiņiem šogad piešķirts jauns saturs – tajos attēlotas Kuldīgas novada bērnu sacerētās pasakas.

Kā jau ierasts, Kuldīgu rotā svētku egles gan Rātslaukumā, gan Pilsētas laukumā. Galvenā svētku egle, kas grezno Rātslaukumu, ir Snēpeles pagasta “Nornieku” saimnieku Pētera Gobzema un Andas Šīmanes dāvana svētkos, bet Pilsētas laukumam piemēroto egli uzdāvinājis pašvaldības Nekustamo īpašumu nodaļas vadītājs Klāvs Svilpe.

Jau pazīstamos svētku rotājumus pie apgaismes laternām, lampiņām apvītos kokus un daudzu iemīļotās zvaigžņotās debesis Liepājas ielā papildinājusi jauna ziemīga aina – fotostūris Pilsētas laukumā. To izgatavojuši SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” meistari. Rotājumi izvietoti arī rotācijas aplī pie pārtikas tirgus, Semināra parkā, 1905. gada parkā, pie Sv. Katrīnas baznīcas un citviet pilsētā.

PASĀKUMU PROGRAMMA

 
 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav