Sākusies reģistrēšanās velofestivālam

Foto: Artis Gustovskis

Ar 1.aprīli interneta vietnē www.velokuldiga.lv sāksies reģistrācija lielākajam nekomerciālajam velofestivālam Latvijā, kas šogad notiks 27. maijā.

Reģistrēties var gan dienas, gan nakts braucienam. Elektroniskā reģistrācija būs aktīva līdz 24. maijam. Starp dalībniekiem, kuri būs reģistrējušies elektroniski, no kopējā saraksta pēc nejaušības principa ar random.org palīdzību tiks izlozēti 100 uzvarētāji, kuri pasākuma dienā pie reģistrāciju telts varēs saņemt pārsteiguma balvas no Kuldīgas Velofestivāla organizatoriem. Uzvarētāji tiks paziņoti jau 25.maijā www.velokuldiga.lv mājas lapā un Facebook @velokuldiga, pēc elektroniskās reģistrācijas beigām. Ja uzvarētāji neizņem balvas pasākuma dienā pie reģistrāciju teltīm, balva paliek organizatoru īpašumā. Dalībniekiem, kuri nebūs reģistrējušies elektroniski, būs iespēja reģistrēties arī pasākuma dienā, reģistrāciju teltīs, taču balvas saņems tikai izlozes uzvarētāji, kuri reģistrējušies elektroniski.

Šogad pasākums notiks jau 10. gadu, tāpēc pasākuma dalībnieki, līdzjutēji un visi citi apmeklētāji visas dienas garumā tiks priecēti ar koncertiem, konkursiem, radošajām darbnīcām, tirdziņiem un daudziem citiem pārsteigumiem no pasākuma organizētājiem un atbalstītājiem!

Dienas braucienā būs pieejami trīs maršruti/distances: 14, 24 un 42 kilometri. Maršruti vedīs gar Ventas ieleju, cauri šaurām meža taciņām, gar Padures muižu un klēti, gar Nabes ezeru un atpakaļ gar Keramiku. Braucienu dalībniekiem būs iespēja apstāties speciāli veidotās pieturās, lai izpildītu dažādus uzdevumus, veldzētu slāpes, baudītu dabu un labu kompāniju. Visi maršruti sāksies no Kuldīgas Pilsētas estrādes.

Notiks arī tradicionālais nakts brauciens, kura noslēgums norisināsies Pilsētas dārzā ar dienas brauciena videoreportāžu, nakts kino izlasi, spožāko brauciena dalībnieku parādi. Noslēgumā dalībnieki tiks cienāti ar karstu zupu, priecēti ar uguns šovu un koncertu. Nakts brauciena noslēgums, apbalvošana un koncerts notiks Kuldīgas Pilsētas dārzā.

Organizētāji un labvēļi būs parūpējušies par īpaši plašu balvu klāstu un aizraujošu dienas programmu Pilsētas estrādē.

Velofestivālu organizē Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs sadarbībā ar Kuldīgas novada Domi un Kuldīgas novada sporta skolu.

Vairāk informācijas sekos!

Pasākuma programma

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav