Uzklausīšanas sanāksme par „Kuldīgas siltumtīkli” iesniegto pakalpojumu tarifu projektu

siltumtīkli

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – Regulators) ceturtdien, 2019. gada 27. jūnijā plkst. 13.00 sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Kuldīgas siltumtīkli” (turpmāk – SIA „Kuldīgas siltumtīkli”) birojā Lapegļu ielā 8, Kuldīgā, rīkos uzklausīšanas sanāksmi par SIA „Kuldīgas siltumtīkli” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu.

Regulators uz uzklausīšanas sanāksmi ir aicinājis SIA „Kuldīgas siltumtīkli” pilnvaroto pārstāvi, kurš varēs komentēt iesniegtā siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Uzklausīšanas sanāksmes dalībniekiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par SIA „Kuldīgas siltumtīkli” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu.

Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 2019. gada 26. jūnijam (kontaktpersona Dzintars Jaunzems, tel. 26108494; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Iepazīties ar informāciju par SIA „Kuldīgas siltumtīkli” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu var Regulatora tīmekļvietnē http://www.sprk.gov.lv sadaļā: Aktuāli / Sabiedrības līdzdalība / Uzklausīšanas sanāksmes / Uzklausīšanas sanāksmes 2019. gadā.

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā, un gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.”

< SKATĪT AKTUALITĀTES