Svētki visām Kuldīgas aktīvajām ģimenēm

Foto: Artis Gustovskis

Šajā sestdienā, 5. novembrī, no plkst. 10.30 Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā, Dzirnavu ielā 13, notiks tradicionālā Ģimenes veselības diena; uz dažādām aktivitātēm aicināts ikviens interesents.

Plkst. 11.00 pie manēžas galvenās ieejas brīvā dabā notiks rīta spēle ģimeņu komandām. Ikviena ģimene saņems veselīgas brokastis. Savukārt trenere Vineta Baukše interesentiem parādīs, kā pareizi un cik veselīgi ir nodarboties ar nūjošanu.

Jau no plkst. 10.00 līdz 15.00 pediatru autobusā pēc iepriekšēja pieraksta konsultēs bērnu acu ārsts un gastroenterologs. Konsultācijas būs bez maksas. Aicinām pierakstu veikt līdz 4. novembrim, zvanot pa tālruni 20371650. Savukārt no plkst. 11.00 ikviens varēs veikt holesterīna un glikozes noteikšanas eksprestestu, D vitamīna noteikšanu, elektrokardiogrammu un spirogrāfiju. Manēžā darbosies veselības un konsultāciju kabineti – ādas dermaskopija, kāju vēnu skrīnings, ķermeņa masas kompozīcijas analīze, uztura speciālista konsultācijas un baha ziedu terapija emocionālajai līdzsvarošanai.

Vingrošanas zālē notiks dažādas vingrošanas nodarbības – prāta vingrošana ar treneri Nadiju Strazdiņu, integrālā joga un pilates ar Zani Frickausi. Sanāksmju zālē būs iespēja gūt praktiskus padomus un piemērus jaundzimušo aprūpē no fizioterapeites Klaudijas Hēlas. Savukārt Fitnesa studijā pie treneriem varēs izmēģināt spēkus Strong Core, Body Stretching nodarbībās vai MomyFit, kas paredzētas māmiņām ar mazuļiem.

Bērni ko interesantu varēs atrast dažādās radošajās darbnīcas, taču pāri, māsas, brāļi, tēti un meitas, mammas un dēli no plkst. 11.00 līdz 15.00 – piedalīties stila pārvērtībās ar stilisti Zani Melnaci un Profesionālo Skaistuma skolu. Šāda iespēja veselības dienas ietvaros ir kas vēl nebijis! Nāciet un būsiet stilisti viens otram!

Plkst. 12.30 Kuldīgas Centra vidusskolā interesentiem piedāvās apmeklēt Skaņu terapiju un pašdziedināšanas praksi ar Gongu un Reiki skolotāju Mariju Mežecku. Nodarbībās maksa 3 eiro.

Laikā no plkst. 12.30 līdz 14.30 Ģimenes veselības dienas ietvaros notiks arī ikgadējā ceļojošā Ģimenes kausa izspēle. Asiniet savas maņas un trenējiet sajūtas, jo šogad, lai tiktu pie galvenās balvas - ģimenes piedzīvojuma, jums būs jāabsolvē “Smalko sajūtu Akadēmija”!

Bet no plkst. 15.30 uz pēcpusdienas sarunu “Ģimenes musturi” aicina ģimenes psihoterapeite Aina Poiša, kuradalīsies zināšanās, pieredzē un sajūtās par ikvienam svarīgu tēmu – ģimene.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav