PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS No 27. septembra līdz 3. oktobrim

kalendars
Publicitātes foto.

Otrdien, 28. septembrī

  • 17.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa piedalās konferencē par Eiropas nākotni. Norises vieta – Latvijas Pašvaldību savienība, Mazā Pils iela 1, Rīga.

Trešdien, 29. septembrī

  • No 10.00 līdz 16.00 sešās norises vietās – Kuldīgas Jauniešu mājā; Sapņotavā, Alsungā; Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā Skrundā; Laidu skolā, Laidos; Vārmes Jauniešu iniciatīvu centrā "Čiekurs" un Turlavas kultūras namā –, kā arī tiešsaistē norisināsies Kuldīgas novada jauniešu forums 2021. Forumam aicina pieteikties jauniešus, vecākus, pedagogus vai citus interesentus no visa Kuldīgas novada. Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs prezentēs jaunumus jaunatnes jomā un paveikto mobilajā jaunatnes darbā, grupu darbā diskutēs par jaunatnes jomas attīstību Kuldīgas novadā nākamajiem gadiem.
  • 10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Artis Roberts piedalās apaļā galda diskusijā par energoefektivitātes finansēšanu Latvijā. Norises vieta – videokonferences režīmā.
  • 11.00 vairāki Kuldīgas novada domes deputāti piedalīsies pasākumā 11.klasei "Sarunas ar politiķiem". Norises vieta - V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas mazā zāle.
  • 14.00 Kuldīgā, Mucenieku ielā 9 svinīgi atklās “Europe Direct Kuldīga” biroju. Uz atklāšanas pasākumu aicināti iedzīvotāji, uzņēmēji, pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvji, mediji un jebkurš interesents. Atklāšanas pasākumā piedalīsies Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā delegācija, vēstniecību pārstāvji, kā arī Kuldīgas novada pašvaldības. Lūdzam pieteikt savu dalību pasākumā līdz 28. septembrim, rakstot uz e- pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • 16.00 Kuldīgā, Mucenieku ielā 9 “Europe Direct Kuldīga” atklāšanas pasākuma ietvaros norisināsies Teātra izrāde “Demokrātija un…” Izrādi veidojuši: Jurģis Spulenieks (režisors), Linda Rudene (dramaturģe), Mārtiņš Gailis, Una Eglīte, Agris Krapivņickis (aktieri). Lūdzam pieteikt savu dalību pasākumā līdz 28. septembrim, rakstot uz e- pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • 14.30 – 15.30 Laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Ceturtdien, 30. septembrī

  • 14.00 Kuldīgas novada domes sēde. Norises vieta –  Kuldīgas novada domes zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Piektdien, 1. oktobrī

  • 12.30 – 13.30 Laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS

< SKATĪT AKTUALITĀTES