Aicina attēlos notvert Kuldīgas tūrisma vilcieniņu Ludi

Kuldīgas īpašais šīs tūrisma sezonas jaunums – vilcieniņš Ludis jeb Goldingen Train – sācis regulāri kursēt Kuldīgas ielās, vizinot kuldīdzniekus un tuvus un tālus viesus. Rosinot iemūžināt Ludi fotoattēlos, Goldingen Train izsludina akciju #notverLudi – nofotografē Ludi Kuldīgas ielās, dalies ar attēlu sociālajos tīklos www.draugiem.lv , www.facebook.com vai www.twitter.com , pievienojot mirkļbirku #notverLudi , un laimē 4 biļetes ģimenes izbraucienam ar vilcieniņu Ludi!

Akcija norisināsies līdz 26. jūnijam.

Kā jau iepriekš ziņots, vilcieniņš Ludis ir īpašs ar to, ka tapis Kuldīgā. Vilcieniņu no automašīnu detaļām uzbūvējis meistars Ludis Arājs ar savu komandu, tāpēc vilcieniņam dots meistara vārds. Vilcieniņa idejas autori ir Roalds Cinis un Kalvis Gebauers, projektā kā māksliniece iesaistījusies arī Kristīne Šimpermane.

Regulārus reisus vilcieniņš Ludis sāka maija nogalē. Tas kuldīdzniekus un pilsētas viesus katru nedēļu no trešdienas līdz svētdienai vizina cauri pilsētai no Pārventas pieturvietas “Ventas rumba”, ļaujot iepazīt un izzināt Kuldīgas ielas, vēsturiskās ēkas, vietas, notikumus un pilsētas iedzīvotājus. Brauciena ilgums ir 45 minūtes. Brauciena laikā iespējams noskatīties īpaši sagatavotu videotūri – 1000 kadru ceļojumu par Kuldīgu dažādos laikos un gadalaikos.

Informācija par vilcieniņu: www.facebook.com/goldingentrain

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav