Peoniju dārza svētkus Kuldīgas novadā varēs baudīt divas nedēļas nogales

Foto: Eduards Dambergs

Gaidot šīs nedēļas nogales Peoniju svētkus, bieži saņemam jautājumu - vai jums kaut kas ziedēs? Ar bažām vērojam ziedu pumpurus, kurus vēsais pavasaris ir aizkavējis par vismaz divām nedēļām. Un atbildam – ziedēs agrās šķirnes, bet ziedu pilnbrieds būs vēl pēc nedēļas vai divām. Tāpēc aicinām viesus ne tikai šo sestdien un svētdien, bet arī 20. un 21. jūnijā.

Ja braucat vēl citā laikā, lūgums iepriekš pieteikties pa tālruni 28615836.

Kā jau iepriekš ziņots, 13. un 14. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 19.00 visi puķu draugi aicināti uz Kuldīgas novada Pelču pagasta „Ziedoņiem”, kur notiks 2. Peoniju dārza svētki.

Svētku apmeklētājus gaidīs ziedošs peoniju dārzs (kolekcijā ir ap 140 šķirnēm), floristu veidotas peoniju kompozīcijas, peoniju stādīšanas paraugdemonstrējumi un izsmeļošas konsultācijas par audzēšanu.

Svētkos būs iespēja iegādāties puķu stādus un uzzināt par peoniju izmantošanu skaistumkopšanā! Darbosies vasaras kafejnīca un bērnu laukumiņš.

13. jūnijā plkst. 12.00 muzicēs Zanes un Dāvja džeza duets! Ieejas maksa svētkos: 2 eiro, pensionāriem un skolēniem bez maksas.

Peoniju dārzs „Ziedoņi" atrodas Kuldīgas novada Pelču pagastā (braucot pa Kuldīgas apvedceļu, nogriezties pie ceļazīmes „Pelči 4 km”). „Ziedoņi” piedāvā vienu no Latvijas lielākajām peoniju kolekcijām, kas katru gadu tiek papildināta, iepērkot stādus no visas pasaules. Saimniecībā ir arī lielas īrisu, liliju un dienziežu kolekcijas. Šīssezonas jaunums: eksotiskais apstādījumu augs – diegveida juka.

„Ziedoņos” var aplūkot daiļdārzu un eksotisku koku un krūmu stādījumus, iegādāties stādus, kā arī saņemt konsultācijas par audzēšanu. Viskrāšņākais ziedēšanas laiks ir jūnijs, kad plaukst peonijas un īrisi, nedaudz vēlāk lilijas un citas puķes.

ziedoni.lv/

www.draugiem.lv/peoniju-darzs/

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav