Muzeja darbinieki dodas ekspedīcijā uz Turlavas pagastu

Publicitātes foto

No 8. līdz 20. jūnijam muzeja darbinieki dodas ekspedīcijā uz Turlavas pagastu, lai vāktu materiālus par pagasta vēsturi.

Pirms 29 gadiem muzeja darbinieki jau vāca vēstures liecības toreizējā Turlavas ciemā. Šodien esam priecīgi par tolaik bagātīgi savākto materiālu klāstu.

Šoreiz būsim priecīgi, ja atminēsieties un varēsiet pastāstīt par notikumiem sava pagasta un dzimtas vēsturē. Lielākā uzmanība tiks pievērsta gadiem pēc Otrā pasaules kara, Atmodas laikam, pagasta reformām, kuras risinājušās pēc 1990. gada. Gribam uzzināt, ar ko nodarbojas un kur strādā ļaudis šodien.

Lūdzam būt atsaucīgiem un pārskatīt dokumentus, kas ir jūsu rīcībā un vairs nav vajadzīgi, arī priekšmetus, kurus mājās vairs nelietojat, bet kas raksturo savu laiku, darinātājus un lietotājus, senas fotogrāfijas par agrāko laiku un mūsdienām. Interesēsimies par skolu vēsturi un kultūras dzīvi pagastā.

Ja gadījumā jūsu mājās neiegriežamies, bet jums ir materiāli pagasta vēstures izzināšanai, dodiet ziņu pa tālr. 28448749 vai Kuldīgas novada muzejā.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav