Piešķir līdzfinansējumu zivju resursu aizsardzības projektam

Publicitātes foto

Ceturtdien, 26. martā, Kuldīgas novada Domes sēdē deputāti nolēma piešķirt līdzfinansējumu 10% (EUR 508.15) apmērā projektam „Lašveidīgo zivju nārstu uzraudzība Ventas upē un tehnisko līdzekļu iegāde zivju resursu aizsardzībai”.

Veicinot zivju aizsardzības pasākumus Ventas upē, projekta ietvaros ir plānots iegādāties dīzeļģeneratoru un papildināt esošo inventāru ar modernām un efektīvām „Go Pro” videokamerām, medību/meža fotokamerām un infrasarkaniem prožektoriem, kas būtiski atvieglotu realizēt zivju resursu aizsardzības pasākumus un novērstu nelikumīgu zivju un ūdensdzīvnieku ieguvi Ventas upē un Kuldīgas novada teritorijā esošajās ūdenstilpnēs.

Lai sekmīgi nosargātu lašveidīgo zivju nārsta norisi, no 15.  oktobra līdz 15. novembrim vienā nārsta vietā patstāvīgi uzraudzīs policijas darbinieki, Valsts vides dienesta darbinieki vai zemessargi. 

Lai saņemtu valsts atbalstu šim pasākumam, nepieciešams iesniegt projekta pieteikumu. Plānotās projekta kopējās izmaksas ir EUR 8081.49, no tām EUR 7273.34 jeb 90% veidos finansējums no Zivju fonda, bet EUR 808.15 jeb 10% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām paredzēts līdzfinansējums, ko veido EUR 508.15 no Kuldīgas novada pašvaldības budžeta līdzekļiem un EUR 300.00 no SIA „Kurzemes cope” līdzekļiem, kam Kuldīgas novada pašvaldība deleģējusi tiesības organizēt licencēto makšķerēšanu Ventas upē.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav