Kuldīgas novadā pasniegs Gada balvu interešu izglītībā

Kuldīgas novadā turpmāk ik gadu organizēs novada interešu izglītības audzēkņu un pedagogu nominācijas pasākumu un piešķirs Gada balvu interešu izglītībā – tā ceturtdien, 26. martā, lēma Kuldīgas novada Domes deputāti, apstiprinot Kuldīgas novada interešu izglītības audzēkņu un pedagogu nominācijas pasākuma nolikumu.

Ir ļoti būtiski, lai novadā bērni un jaunieši saņemtu kvalitatīvu piedāvājumu interešu izglītībā, kas daudzpusīgi attīsta jauniešus. “Šādas balvas piešķiršana ļaus apzināt, novērtēt un izteikt atzinību par interešu izglītībā iesaistīto audzēkņu, kolektīvu un pedagogu sasniegumiem, kā arī motivēs pedagogus paaugstināt kvalitāti darbā ar audzēkņiem,” skaidroja Bērnu un jauniešu centra direktore Ruta Orlova.

Gada balvu plānots piešķirt par mūža ieguldījumu interešu izglītībā pedagoģiskajiem darbiniekiem, kuri ilglaicīgi un profesionāli sevi ieguldījuši interešu izglītības attīstībā; par audzēkņu vai kolektīvu sasniegumiem interešu izglītībā – sporta jomā, tehniskās jaunrades, vides izglītības vai kultūrizglītības jomā; par ieguldījumu interešu izglītībā pedagogiem, kuri radoši un kvalitatīvi izglītojuši un audzinājuši audzēkņus, organizējuši pasākumus, guvuši augstus darba sasniegumus, attīstījuši interešu izglītību, veicot metodisko u.c. darbu. Savukārt balvu par debiju interešu izglītībā piešķirs jauniem interešu izglītības skolotājiem par radošu darbu ar audzēkņiem, kvalitatīvu un aktīvu līdzdalību pasākumos un par ievērojamiem sasniegumiem pēdējo mācību gadu laikā.

Nominācijā „Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā” laureāts tiks apbalvots ar Atzinības rakstu, naudas balvu EUR 200 un piemiņas velti. Pārējās nominācijās laureātus piešķirs Pateicības rakstu un piemiņas velti.

Apbalvošanas pasākumu plānots organizēt ik gadu. Pretendentus nominācijām izvirzīs valsts un pašvaldības iestādes, kā arī privātpersonas.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav