DALĪBNIEKI TIEK AICINĀTI PIETEIKTIES „Skrien Latvija” KOMANDU CĪŅAI

Foto: Sergejs Kuzmins

Šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, „Skrien Latvija” ietvaros norisināsies individuālā un komandu cīņa. Skriešanas seriāla organizatori aicina dalībniekus veidot komandas un pieteikt tās komandu cīņai kādā no trīs distancēm.

Pirmo reizi skriešanas seriāla vēsturē, sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību tiks noskaidroti Latvijas čempioni komandu ieskaitē pusmaratona distancē.

Atšķirībā no pagājušā gada, šogad visiem komandas dalībniekiem ir jāstartē vienā disciplīnā: Tautas skrējienā (4-6 km), NIKE Tautas skrējienā (~ 10 km) vai pusmaratonā (21,0975 km).

Viena komanda var sastāvēt no maksimums 7 dalībniekiem jebkādās dzimumu proporcijās, un viens dalībnieks var tikt pieteikts tikai vienas komandas sastāvā vienā no distancēm.

Katrā no distancēm tiks noskaidrotas labākās komandas, summējot komandas dalībnieku iegūtos punktus. Dalībnieku punkti tiek aprēķināti atbilstoši ieņemtajai vietai kopvērtējumā attiecībā pret uzvarētāju (attiecīgi vīriešu un sieviešu konkurencē). Katrā posmā tiek ņemti vērā 4 labākie komandas dalībnieku individuāli iegūtie punkti.

No seriālā esošajiem 7 posmiem tiek ņemti vērā 5 labākie, kuros komanda ieguvusi visvairāk punktus. Saskaitot 5 labākos posmus, tiks noteikta komanda, kas iegūs Latvijas čempiones titulu.

Pieteikumus komandu cīņai jāsūta uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Tajā jānorāda komandas nosaukums, dalībnieku vārds, uzvārds, dzimšanas datums, vēlams komandas sauklis un foto (to var iesūtīt arī pēc pirmā posma).

Vairāk informācijas: bigbankskrienlatvija.lv/

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav